Michal Tučný Revival Band


česky po polski english


Novinky

Personální změna

Ačkoliv neradi, museli jsme přistoupit k personální změně na postu akustické kytary. Ze zdravotních  důvodu Ivana Adámka velmi narychlo, nahradil kolega klávesáka Michala Smolana z kapely TriCo, Vilda Roubíček. Vilda kromě kytary zvládá skvěle i foukačku, tak  se máte na co těšit. Vildovi přejeme co nejrychleší zapracování v kapele a Ivanovi co nejrychlejší uzdravení. 

 

Ukončení letní sezóny 2023

V sobotu 23.9.2023 jsme oficiálně zakončili letní koncertní seónu 2023. Opět jsme zažili spousty skvělých koncertů od Šumavy k Tatrám. Ten poslední  jsme měli tu možnost zahrát si v Hlavním městě. viz pár fotek v galeri. Díky všem za účast a přízeň. Těšíme se na vás na dalších akcích. M.T.R.B.

 

Sezóna 2023 zahájena !

1.dubna je pro někoho apríl,  pro nás realita. První letošní koncert. Floria Kroměříž, parádní akce jako vždy. 

Velmi překvapení a spokojení jsme odjížděli z trampského festivalu Horecké struny v Horce nad Moravou. Výborný fesťák. 

Tak se těšíme na další akce v roce 2023 a samozřejmě i na vás!

 

Po COVIDU

Zdravíme vás všechny po dlouhé covidové pauze. Snad jsme z toho nejhoršího venku. Letos v roce 2021 jsme už odehráli dva skvělé koncerty v Bílé Lhotě a ve Fryčovicích.  Oba dopadly výborně. Hojná účast i  skvělá atmosféra nám výborně pomohly. Už teď se moc těšíme do Dřítně do jižních Čech. 

Velmi se těšíme i na domácí scénu do Arnošta ve Frýdku-Místku. Držme si navzájem palce až už se další lockdowny neopakují. 

Těšíme se na vás kdekoliv kde letos budeme hrát. 

Koncert U Arnošta ve F-M

Přátelé, kamarádi! 

Moc díky za svělou atmosféru na koncertě U Arnošta ve Frýdku-Místku. Dokonce jsme díky vám trhli návštěvnický rekord 243 platících diváků. To je na samostatný koncert, podle vedení hospůdky U Arnošta, neobvyklé. Ještě jednou díky a těšíme se příště. :-) 

 

5. koncertní sezóna začala

V sobotu 9.4.2016 jsme v Kroměříži zahájili již pátou koncertní sezónu naší kapely. Počasí nám moc nepřálo, ale atmosféra mezi myslivci, rybáři a včelaři na Koměřížské Flórii byla senzační. Došlo i na skvělou slivovičku od diváků, která přišla velmi vhod. Moc děkujeme za pozvání a už teď se těšíme příště. Ahoj MTRB.

Nový koncertní program 2016

Kamarádi, přátelé

Abychom vám stále nehráli stejné skladby, rozhodli jsme se po čtyřletém působení naší kapely lehce obměnit playlist. Na letošní sezónu jsme pro vás připravili repertoár tak, abychom zahráli písničky ze všech řadových alb Michala Tučného, které za svou sólovou kariéru natočil. Moc se na Vás těšíme a 9.4.2016 se budeme letos poprvé těšit v Kroměříži. Ahoj M.T.R.B. 

První oficiální videoklip

Přátelé, tak jsmev září ukončili horkou letní sezónu. Přes říjen jsme si trošku oddáchli. Děkujeme všem, kteří se na nás přišli podívat. Odehráli jsme celkem 25 koncertů, včetně několika koncertů na Slovensku. Setkávali jsme se s báječnými lidmi a senzační atmosférou. 

Tento týden jsme dotočili náš první videoklip. Podle kluků z TV Sněženka, vše dopadlo skvěle, tak myslíme, že se máte na co těšit. První dokončený klip je na píseň Tak už mi nefňukej. Ke shlédnutí je v sekci CD - Video. Také vám nabízíme pár fotek ve fotogalerii. 14. listopadu se na vás budeme těšit společně se slovenskou kapelou Betliarské vidly na country bále v klubu Stolárna ve F-M.

Letní sezóna v plném proudu

Již od začátku května sjíždíme Česko i Slovensko a je to velká paráda. Koncerty na Slovensku byly úžasné. Hlavně v Dobšiné, kde lidé zaplnili místní kulturák.Moc děkujeme všem, kteří nás přicházejí podpořit a vytváří tak skvělou atmosféru. Díky.

 

Křest CD máme za sebou!

Dlouho jsme si lámali hlavu s tím, kdo nám CD pokřtí. Nakonec to dopadlo tak, jak jsme tajně doufali. Tentokrát jsme nepozvali žádnou celebritu, ale fanynku náhodně vybranou s publika. Doufali jsme v krásné děvče, ale hlavně v mladou generaci narozenou po odchodu Michala Tučného a povedlo se! Děkujeme Alence Svobodové za ochotu a za odvahu. V natřískaném klubu Stolárna, vše zvládla na jedničku.

 

Benefiční čtyř koncert pro Ukrajinu 4.4.2015

I naše kapela se ráda přihlásila k tomuto bohulibému projektu. 4. dubna 2015 budou probíhat čtyři koncerty současně na čtyřech místech v okrese Frýdek-Místek a v Ostravě.  Náměstí v Místku, ZUŠ Frýdlant nad Ostravicí, Hudební bazar v Ostravě a v Raškovicích U Bobra. Vyzýváme každého, kdo jen trošku může, aby se přišel podívat a v rámci svých možností pomohl přispět civilnímu obyvatelstvu na východě Ukrajiny.

 

 

Naše maličkost na Rádiu Sázava

Je velmi příjemné slyšet se v éteru z rádia. Děkujeme Rádiu Sázava za puštění několika nahrávek z našeho CD. Moc si toho vážíme. Mimochodem díky za super komentář.

Koncert v Pivní pohotovosti v Místku

Moc děkujeme za nádhernou atmosféru. Všichni, kteří dorazili na koncert na Pivní pohotovost se dobře bavili a my taky. Zkrátka doma je doma. Už teď se těšíme někdy příště.

Abych tu žil dál....

Když jsme zakládali naši kapelu, měli jsme ambice pouze hrát a zpívat písničky Michala Tučného. Tím pádem dělat radost nejen sobě, ale i všem, kteří je mají rádi. Říkali jsme si, že natáčet jakékoliv CD nemá smysl, protože lépe než Michal Tučný a Tučňáci to stejně nedáme. To jsme ovšem netušili, že během tří odehraných sezón se neustále budeme potkávat s dotazy, zda nemáme nějaké cédéčko. Proto jsme se rozhodli, že CD natočíme. Dokonce jsme udělali uvnitř kapely soutěž o název CD.  Návrhy se různily, ale nakonec zvítězil Ivanův návrh " Abych tu žil dál". K mání je nyní od října 2014. Zde na naší sekci CD/video si můžete poslechnout ukázky a následně objednat. Toto nové CD je věnováno Michalovi Tučnému a my vám slibujeme, že výtěžek z prodeje (pokud nějaký bude) neprochlastáme, ale investujeme zpět do kapely. Tak ať vás mužeme stále lépe a kvalitněji bavit písničkama posledního kovboje. 

Rýžování zlata, Zlaté hory 2014

Díky moc za pozvání do Zlatých hor. Skvělá akce s hojnou účastí. Koncert jsme si užívali každým "douškem". Podle reakcí publika a několika přídavků soudíme, že se koncert líbil. Potěšení je i na naší straně. Výborné publikum, velmi dobrý zvuk a profesionální organizace nás vždy dostane do dobré muzikantské pohody. 

následující stránka