Michal Tučný Revival Band


česky po polski english


Novinky

715 let obce Metylovice

Výborná akce na téma Slunce, seno ... Paráda. Metylovicím se to povedlo. Děkujeme za pozvání.

 

Hody v Tištíně

Hody v Tištíně dopadly na výbronou. Tedy alespoň pro nás. Krásný areál, skvělé publikum, výborný zvuk a vůbec, bylo moc fajn. Zdravíme do Tištína a těšíme se zas někdy příště.

Koncert v Psychiatrické nemocnici v Opavě

Před chvílí jsme se vrátili z opavského koncertu. Hráli jsme pro pacienty psychiatrické nemocnice a ohlasy byly ohromné. Říká se, že hudba léčí. Věříme, že písničky Michala Tučného, dvojnásob! Všem našim dnešním posluchačům přejeme co nejméně trablů a brzké uzdravení. Hezký večer všem!

Náročný víkend 14.-15.6.2014 :-)

Tak jsme úspěšně zvládli náročný víkend. Všechny tři koncerty dopadly výborně. Alespoň podle reakcí publika. Tak zas někdy Na Hukvaldech v Žabni či v Nošovicích s heslem "kdo nepije Radegasta je cyp a basta!" V sobotu 21.6. 2014, se na vás těšíme v Řepištích.

koncert na Pražmě

Díky všem, kteří dorazili na náš koncert na Pražmě. I přes lehký deštík, byli diváci skvělí. Už teď se na vás těšíme v sobotu 14.6. na Hukvaldech nebo Žabni či v neděli 15.6. V Nošovicích.

 

Koncert v Colors Music baru ve Frýdlantě.

Jsme moc rádi za to, když se nám podaří zaplnit i podniky, kde country music nemá žádnou tradici. Důkazem toho byl koncert ve Frýdlantě nad Ostravicí v Colors Music Baru. Děkujeme všem divákům za skvělou atmosféru. Těšíme se někdy přístě.

 

Zdravíme všechny příznicce písniček Michala Tučného v roce 2014.

Po dvouměsíční pauze vás zdravíme a zveme na naše dva jarní jihomoravské koncerty v Brně a Zlíně. Dále se pro vás připravují koncerty jak u nás v Čechách a Moravě, tak i na Slovensku. Moc se těšíme.

předchozí stránka