Michal Tučný Revival Band


česky po polski english


Novinky

Ponny Expres Žilina 14.8.2014

Tak přátelé, v Žilině bylo krásně. Ponny Expres byla jedna velká paráda. Profesionálně připravená stage, výborný program, včetně naší maličkosti. Krásné koně, rychlé Slovenky.. teda sorry naopak :-). Opravdu skvělé publikum. Díky!. Na housle s náma hrál jako host, výborný houslista Luboš Sedlák a pevně věříme, že nikdo na žilinském náměstí nepoznal, že s náma hrál první koncert. Pozdravujeme do Žiliny a  zas někdy.

Zájezd na východní Slovensko

V neděli nad ránem jsme se vrátili z víkendové akce na východním Slovensku. Shodně jsme konstatovali, že slováci opravdu umí! V pátek, výborná akce ve Vlachovu, uprostřed Slovenského ráje. Super amfiteátr, výborná organizace, velmi dobrá kapela Betliarské vidly + naše maličkost , ale především skvělé publikum. V sobotu jsme si zahráli na opravdové mega akci Pivný festival v Prešově. Ne vždy se podaří zahrát si pro cca 4000 lidí, kteří se doopravdy baví. Prostě z naší strany velká spokojenost. Už teď se těšíme 14.8. Do Žiliny. Go, Slovakia Go!!!

Moravské mini tour :-)

Máme za sebou doslova horký víkend. Oba moravské koncerty se povedly. Nebylo to jednoduché odehrát vše ve 34 stupních. Ale zvládli jsme to. Už teď se těšíme na první srpnový víkend na východním Slovensku.

715 let obce Metylovice

Výborná akce na téma Slunce, seno ... Paráda. Metylovicím se to povedlo. Děkujeme za pozvání.

 

Hody v Tištíně

Hody v Tištíně dopadly na výbronou. Tedy alespoň pro nás. Krásný areál, skvělé publikum, výborný zvuk a vůbec, bylo moc fajn. Zdravíme do Tištína a těšíme se zas někdy příště.

Koncert v Psychiatrické nemocnici v Opavě

Před chvílí jsme se vrátili z opavského koncertu. Hráli jsme pro pacienty psychiatrické nemocnice a ohlasy byly ohromné. Říká se, že hudba léčí. Věříme, že písničky Michala Tučného, dvojnásob! Všem našim dnešním posluchačům přejeme co nejméně trablů a brzké uzdravení. Hezký večer všem!

Náročný víkend 14.-15.6.2014 :-)

Tak jsme úspěšně zvládli náročný víkend. Všechny tři koncerty dopadly výborně. Alespoň podle reakcí publika. Tak zas někdy Na Hukvaldech v Žabni či v Nošovicích s heslem "kdo nepije Radegasta je cyp a basta!" V sobotu 21.6. 2014, se na vás těšíme v Řepištích.

koncert na Pražmě

Díky všem, kteří dorazili na náš koncert na Pražmě. I přes lehký deštík, byli diváci skvělí. Už teď se na vás těšíme v sobotu 14.6. na Hukvaldech nebo Žabni či v neděli 15.6. V Nošovicích.

 

Koncert v Colors Music baru ve Frýdlantě.

Jsme moc rádi za to, když se nám podaří zaplnit i podniky, kde country music nemá žádnou tradici. Důkazem toho byl koncert ve Frýdlantě nad Ostravicí v Colors Music Baru. Děkujeme všem divákům za skvělou atmosféru. Těšíme se někdy přístě.

 

Zdravíme všechny příznicce písniček Michala Tučného v roce 2014.

Po dvouměsíční pauze vás zdravíme a zveme na naše dva jarní jihomoravské koncerty v Brně a Zlíně. Dále se pro vás připravují koncerty jak u nás v Čechách a Moravě, tak i na Slovensku. Moc se těšíme.

předchozí stránka